تماس با ما

جهت مشاوره و یا هر گونه سوال و ابهام و حتی دریافت تخفیف به کمک راه های ارتباطی موجود ، مانند تلفن ، ایمیل ، چت آنلاین و تلگرام با ما در تماس باشد .

مشخصات و ویژگی های سامانه مدیریت محتوای آرمان

نسخه های سامانه

نسخه پرتال

در نسخه پرتال می توان چندین زیر سایت ایجاد نمود. آرشیو مطالب و محتواها،مدیریت واحد و منسجم، مدیریت مستقل زیر سایت و ... از امکانات نسخه پرتال می باشد.

نسخه تک سایت

در نسخه تک سایت سامانه جهت ایجاد یک سایت راه اندازی می شود این سامانه قابل نصب بر روی سرور های دانشگاه و یا میزبانی توسط شرکت ما می باشد.

 

 جهت مشاوره در خصوص طراحی سامانه تحت وب مورد نیاز سازمان،دانشگاه، موسسه شما و یا کسب اطلاعات بیشتر از شرایط فروش و حتی تخفیفات سامانه در جشنواره های فروش با شماره های 57772244- 031و57772464-031 تماس بگیرید

امکانات سامانه مدیریت محتوا

مدیریت وب سایت

در بخش مدیریت سایت می توان بخش های اصلی سایت را مدیریت کرده و در صورتی که نیاز به یک سایت چند زبانه داشته باشید در این بخش می توانید زبان مورد نظر را به سایت اضافه کنید .

مدیریت مطالب و محتواها

هر سایت شامل مطالب و محتواهایی است که در بخش های مختلف بر روی سایت قرار می گیرد در این بخش می توانید تمامی مطالب سایت را از طریق دسته بندی ها در بخش های مختلف مدیریت کنید

مدیریت صفحات

در صورتی که نیاز داشته باشید بخش های از سایت در صفحات جداگانه قرار بگیرد می توان در این بخش صفحه را ایجاد نموده و تمامی صفحات را مدیریت کرد.

مدیریت پنل ها

در سامانه مدیریت محتوای آرمان پنل های متعددی پیش بینی شده است که تمامی نیاز های شما را برای داشتن یک سایت با طراحی منحصر به فرد و چشم نواز فراهم می نماید.

مدیریت تماس ها

در صورتی که نیاز به ارتباط متقابل با مخاطبین سایت خود داشته باشید با استفاده از این بخش می توانید نظرات و انتقادات و پشنهادات آنها را درباره محتواهای سایت مشاهده نمایید و یا در صورت نیاز به آنها پاسخ دهید.

همین حالا برای خرید سامانه اقدام میکنم!