تماس با ما

جهت مشاوره و یا هر گونه سوال و ابهام و حتی دریافت تخفیف به کمک راه های ارتباطی موجود ، مانند تلفن ، ایمیل ، چت آنلاین و تلگرام با ما در تماس باشد .

مشخصات و ویژگی های سامانه جشنواره های قرآنی

سامانه مدیریت مسابقات و جشنواره های قرآنی چیست ؟

  • سامانه مدیریت مسابقات و جشنواره های قرآنی آرمان در حقیقت یک دبیرخانه اینترنتی است که به دانشگاهیان و مجامع قرآنی کشور کمک می کند تا مسابقات خود را در سطوح مختلف بدون نگرانی از درگیری با روش های سنتی دریافت آثار و داوری ها برگزار کنند .
  • این سامانه کلیه مراحل برگزاری یک مسابقه از راه اندازی وب سایت و اطلاع رسانی تا ثبت نام و دریافت آثار و داوری آنها و اعلام نتیجه و ... را به راحتی مدیریت می کند
  • این سامانه تماما توسط برنامه نویسان شرکت و با مشاوره دبیرخانه  جشنواره های ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور تهیه شده است .

 جهت مشاوره در خصوص خرید سامانه مورد نیاز سازمان،دانشگاه، موسسه شما و یا کسب اطلاعات بیشتر از شرایط فروش و حتی تخفیفات سامانه در جشنواره های فروش با شماره های 57772244- 031و57772464-031 تماس بگیرید

 

امکانات سامانه جشنواره ها

ثبت نام قرآن پژوهان

فرآیند قرآن پژوهان دریافت اطلاعات کامل مانند: نام ، نام خانوادگی، کد ملی ، شماره دانشجویی ، شماره شناسنامه ، مر کز محل تحصیل ، رشته تحصیلی ، مقطع تحصیل، آدرس ، ایمیل ، تلفن همراه و ...صورت می پذیرد.دبیر خانه نیز امکان جستجو میان تمام قرآن پژوهان با فیلتر کردن اطلاعات را دارد همچنین امکان ویرایش مشخصات برای کاربران و دبیر خانه نیز فراهم است.ارسال پیامک و ایمیل نیز با انتخاب و نظر دبیرخانه برای قرآن پژوهان جهت تایید ثبت نام فراهم است.

انتخاب رشته

پس از ثبت نام در سامانه نوبت انتخاب رشته می باشد. قرآن پژوهان از میان رشته های اصلی و زیر رشته ها به انتخاب یک یا چند رشته اقدام می کنند.رشته های اصلی و زیر رشته ها توسط دبیرخانه تغییر خواهد شد که معمولا در قالب رشته های شفاهی، کتبی، ادبی، هنری، فناوری و ...خواهد بود.امکان دریافت گزارش از ثبت نامی ها در رشته های مختلف نیز برای دبیرخانه فراهم است.

اطلاع رسانی

هر جشنواره دارای یک سایت اطلاع رسانی است که در آن اخبار، اطلاعیه ها، تصاویر متحرک، منو ها، آیین نامه ها، پوسته و... در قالب های متنوع به نمایش گذاشته می شوند و دبیرخانه مدیریت سایت و مطالب آن را بر عهده دارد.

مسابقات کتبی آنلاین

یکی از مهمترین دغدغه های برگزارکنندگان مسابقات قرآنی،برگزاری بخش کتبی آن است.این سامانه امکان برگزاری مسابقات کتبی را در زیر رشته های کتبی به صورت آنلاین و به شکل تستی و تشریحی فراهم آورده است، امکان مشاهده نتایج پس از آزمون، مدیریت زمان مسابقه، نمایش تصادفی سوالات، تعیین سطح سوالات(سخت، متوسط، آسان) و نمایش برترین ها را در اختیار دبیرخانه ها قرار می دهد.

دریافت آثار

در بخش های هنری، ادبی، فناوری معمولا قرآن پژوهان باید بتوانند آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند. دریافت آثار با فرمت های گوناگون،دریافت توضیحات قرآن پژوهان ارسال مدارک مرتبط با اثر و... از جمله امکانات سامانه می باشد. پس از داوری، اعلام آثار برگزیده توسط دبیرخانه صورت می پذیرد. در تمامی این مراحل امکان اطلاع رسانی توسط پیامک و ایمیل به قرآن پژوه وجود دارد.

دبیرخانه جشنواره می تواند کلیه آثار رسیده به جشنواره را مشاهده کرده و فرآیند های زیر را روی آن انجام دهد:

  • مشاهده آثار بر اساس:کد رهگیری، نام و نام خانوادگی، عنوان اثر،رشته اصلی و فرعی، فایل اثر،وضعیت، تاریخچه اثر
  • گزارش گیری از آثار رسیده با فرمت Excel و zip
  • امکان جستجوی اثر بر اساس: نام کاربری، عنوان، رشته اصلی و فرعی، استان، مرکز، وضعیت اثر
  • مشاهده تاریخچه اثر و فایل های ارسال شده با قابلیت حذف و ارسال اثر توسط دبیرخانه
  • امکان تعیین وضعیت اثر به دو صورت بازبینی و تایید توسط دبیرخانه و نیاز به اصلاحات
  • مشخص شدن اثر بازبینی نشده با نشانه گذاری کنار اثر
  • تعیین کاربرانی که اثر خود را ارسال نکرده اند در بخش کاربران فاقد اثر

 برخی از مشتریان سامانه جشنواره های قرآنی آرمان

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری http://quranmelli.ir
 دانشگاه جامع علمی کاربردی  کل کشور http://quran.uast.ac.ir
دانشگاه پیام نورکل کشور http://quran.pnu.ac.ir
دانشگاه فنی و حرفه ای  کل کشور http://farhangi.tvu.ac.ir
دانشگاه علوم  و معارف قرآن کریم  کل کشور http://noor.quran.ac.ir

 

همین حالا برای خرید سامانه اقدام میکنم!